Telekom-LG Ericcson Hizmetlerimiz / Telekom-LG Ericcson

Ericsson LG iletişim sistemleri, işinizi kolaylaştıran yapıda ergonomik çözümler sunmaktadır. Ericsson LG Santral sistemleri tam anlamıyla modüler ve dağınık mimari yapısıyla Sizin için tasarlanmış olan uçtan uca IP(Pure IP) haberleşme çözümü VoIP dünyasının tüm avantajlarından en üst seviyede faydalanmanızı sağlar.

İletişim sistemleri, olabildiğince basit, kolay kullanılabilen, işletmenizin büyümesi doğrultusunda ekonomik bir şekilde güncellenebilen bir sistem olmalıdır. Bir haberleşme sisteminin kullanıcı özellikleri açık ve anlaşılır olmalıdır ki kullanıcı dostu olabilsin.

Tek bir ses/veri altyapısı ile sistem yönetim maliyetlerini inanılmaz derecede minimize eder. Kolay kurulum ve programlama yapısıyla Ericsson-LG , haberleşme yöneticileri tarafından istenilen yerde ihtiyaca göre yapılandırılabilmesi özelliği sayesinde diğer hantal ve kurulumu haftalar alan sistemlere karşı tercih edilen bir sistemdir. Modüler ağ geçitleri, terminaller ve yazılım tabanlı uygulamalar, kablolu/kablosuz ağ bağlantısının olduğu her yerde IP haberleşme sisteminizin bir abonesi ya da bileşeni olabilir. Yedek güç ünitesi ve ana işlemci ara yüzleri ile kesintisiz haberleşme ve yönetim olanakları sunmaktadır. Akıllı Ericsson-LG yönetim ara yüzü sayesinde, dağıtık yapıdaki tüm bileşenlerin yönetiminde zaman ve tasarruf sağlanır. 1.000 adet Ericsson-LG sistemi izleyip yönetebilir ve tek tuşla her bir sistemin veritabanı ve bakımları yapabilir. Modüler donanım ve yazılım özelliği sayesinde firmanızın ihtiyaçları çerçevesinde kolayca ilave modül ya da sistem ekleyebilirsiniz.

Ericsson-LG Hakkında
LG Elektronik ve Ericsson ARGE gücünü 1 Temmuz 2010' da birleştirerek dünya pazarındaki gücünü arttırdı.

•1961 Kore'de ilk telefonu üretti
•1973 Kore'de ilk PABX üretimini gerçekleştirdi
•1995 Dünyanın ilk CDMA ürününü üretti
•2001 IMT-2000 sistemini satışa sundu
•2005 LG-Nortel ortaklığı kuruldu
•2007 ilk L2 anahtarını (Switch) üretti
•2010 ERICSSON-LG ortaklığı kuruldu
"Yaşam tecrübelerine bağlantı"
•Yönetiminizin kolaylaştırılması
•İş akışının düzenlenmesi
•Çalışanların verimini arttırılması
•Yeni teknolojilerin kullanımı ile firmanızın değerinin arttırılması
•Çalışanlarınızın haberleşme ve paylaşımda verimliliğin arttırılması

En Yeni IP Santral Uygulamaları
IPECS, LG-Ericsson mühendislerinin küçük, orta ve büyük işletmelerin IP Haberleşme ihtiyacını en üst seviyede karşılamak bağlamında tasarladığı bir üstün teknoloji ürünüdür. Modüler ve tamamen dağıtık mimari yapısına ilave olarak zengin ve kolay kullanılabilen özelliklere sahip, 12.000 porta kadar büyüyebilen, birçok donanım ve uygulama seçenekleri sunan IP haberleşme sistemidir.

İş Yerinizin Verimliliğini Arttırın
KOBİ ve büyük işletmelerde verimlilik artışının sürekliliği çok önemlidir. IPECS UCS verimlik artışını sağlayacak birçok IPECS uygulamasından bir tanesidir. IPECS UCS SMB ve LMB kullanıcıları için tasarlanmış bir sezgisel masaüstü ortak çalışma ve paylaşım uygulamasıyla kullanıcılar iş ortamında verimliliklerini en üst seviye çıkarabilmektedirler. Nerede olursanız olun, şirketinizin haberleşme olanaklarını en üst sevide kullanabilirsiniz. Tek bir tıkla, UCS Kullanıcısı anında şirket telefon rehberi ve benzeri ortak kullanım kaynaklarına erişebilir. Yerindelik bilgisi ile haberleşmedeki gecikme ve zaman kayıplarının önüne geçecek en uygun yöntemle tüm çalışanlar arası sağlıklı haberleşme. Anlık Mesajlaşma, Sesli Haberleşme, Video Konferans, KMS ve daha birçok farklı haberleşme yöntemleri. Uygulama ve dosya paylaşımı ile satış rakamları gibi en son bilgilere kolay erişim iş verimliliğinin artırılması ve zamandan tasarruf. IPECS UCS, tüm haberleşme olanaklarını sezgisel ara yüze sahip tek bir platformda birleştirerek iş yaşamında verimliği en üst seviyeye çıkaran bir uygulamadır.

Haberleşme Giderlerinin Düşürülmesi
IPECS, tam anlamıyla modüler ve dağıtık mimari yapısıyla VoIP dünyasının tüm avantajlarından en üst seviyede faydalanmanızı sağlar. Tek bir ses/veri altyapısı ile sistem yönetim maliyetlerini inanılmaz derecede minimize eder. Kolay kurulum (Tak-Çalıştır) ve programlama yapısıyla haberleşme yöneticilerinin istenilen yerde ihtiyaca göre yapılandırılabilmesi özelliği sayesinde diğer hantal ve kurulumun haftalar alan sistemlere karşı tercih ettiği bir sistemdir. Modüler ağ geçitleri, terminaller ve yazılım tabanlı uygulamalar kablolu/kablosuz ağ bağlantısının olduğu her yerde IP haberleşme sisteminizin bir abonesi ya da bileşeni olabilir. Yedek güç ünitesi ve ana işlemci ara yüzleri ile kesintisiz haberleşme ve yönetim olanaklarını sunmaktadır. Akıllı IPECS yönetim ara yüzü sayesinde, dağıtık yapıdaki tüm bileşenlerin yönetiminde zaman ve yönetim giderlerinden yüksek oranda tasarruf sağlar. Sistem yöneticileri tek bir sunucuda 1 000 adet IPEC sistemi izleyip yönetebilir ve tek bir tuşla her bir sistemin veritabanı ve bakımlarını yapabilir. Modüler donanım ve yazılım özelliği sayesinde firmanızın ihtiyaçları çerçevesinde kolayca ilave modül ya da sistem ekleyebilirsiniz.

Call Server Ve Ağ Geçitleri
IPECS Çağrı Sunucusu (MFIM), IPECS sistemlerin kalbi niteliğindedir. Bu son derece güvenilir sunucu, uç noktadaki bileşenler ve ağ kaynaklarının sağlıklı bir şekilde haberleşme ve yönetimini sağlar. İşletmenizin ihtiyacına göre yirmi kullanıcıdan binlerce kullanıcıya kadar en iyi hizmeti verecek kapasiteye karşılık gelecek Çağrı Sunucusunu seçebilirsiniz. Modüler tipteki IPECS Ağ Geçitlerini kolayca çağrı sunucusuna ağınız üzerinden bağlayabilirsiniz ve böylece analog, sayısal, SIP bağlantılarını hem dahili hem de harici bazda yapılandırabilirsiniz. Basit modüler yapısı sayesinde, kolay ve esnek yapılandırma ile bugünden geleceğin haberleşme ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

cheap moncler wholesale nfl jerseys wholesale authentic jerseys cheap authentic nhl jerseys wholesale mlb jerseys cheap nfl jerseys us moncler outlet Does Lululemon have thanksgiving Sales cheap nfl jerseys fake oakleys for sale cheap nfl jerseys from china free shipping wholesale aaa jerseys moncler outlet jackets cheap wholesale nba jerseys wholesale nba jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys from china Tiffany Jewelry Outlet cheap replica soccer jerseys cheap oakleys cheap nfl jerseys china fake oakleys for sale cheap nfl jerseys wholesale cheap nhl jerseys cheap authentic jerseys cheap mlb jerseys
mbt sneakers mbt shoes women mbt shoes uk mbt shoes store locator mbt shoes sale mbt shoes clearance mbt shoes outlet mbt shoes discontinued mbt mens shoes cheap mbt shoes fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet cheap ghd straighteners cheap ghd straighteners Cheap ghd straighteners Ghd straightener sale cheap GHDS cheap ghd straighteners Ghd straighteners pink discount ghd straighteners Cheap ghds Cheap ghds Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin Outlet cheap christian louboutin Christian Louboutin UK Louboutin outlet Louboutin outlet louboutin outlet cheap christian louboutin Christian Louboutin Outlet cheap christian louboutin cheap ghds ghd straighteners uk cheap ghds cheap ghds Ghd straighteners australia ghd straighteners uk Cheap GHDS ghd straighteners uk ghd straighteners uk Cheap GHD Straighteners Louboutin Outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet cheap mbt shoes cheap ghd straighteners cheap ghd straighteners fake oakleys fake oakleys fake oakleys fake oakleys louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk cheap oakleys cheap oakleys cheap oakleys cheap oakleys
wholesale nfl jerseys lululemon outlet christian louboutin outlet canada goose black friday lululemon cyber monday cheap nfl jerseys Cheap Black Friday Jordans lululemon cyber monday Moncler Cyber Monday Deals north face cyber monday deals 2015 cheap nhl jerseys lululemon cyber monday 2015 discount tiffany outlet wholesale nba jerseys Lululemon Cyber Monday Deals cheap christian louboutin shoes cheap nfl jerseys wholesale nhl jerseys for sale lululemon black friday sale Ray Ban Cyber Monday Sale goose black friday canada goose black friday 2015 lululemon cyber monday Moncler Black Friday 2015 Cheap Moncler Black Friday moncler black friday Lululemon Cyber Monday christian louboutin outlet Herve Leger Outlet north face cyber monday sale wholesale aaa jerseys tiffany jewelry outlet Outlet Lululemon Canada Black Friday 2015 lululemon black Friday deals cheap nfl jerseys wholesalechinajerseysus cheap nba basketball jerseys Lululemon Athletica Black Friday